Меню
 
Головна arrow Новини
Законом України вводяться додаткові правила щодо захисту бездимного середовища, зокрема: заборона куріння пристроїв для нагрівання тютюну на рівні з сигаретами, кальянами та е-сигаретами у визначених Законом громадських місцях.

Вдихання вторинного тютюнового диму, або пасивне куріння – дуже шкідливе для здоров’я. У тому числі й від електронних сигарет та пристроїв для нагрівання тютюну.

Подібно до сигарет, електронні пристрої для куріння генерують бічні, або вторинні аерозолі – тобто те, що курець видихає в навколишнє середовище. Вторинний аерозоль містить ацетальдегіди та формальдегіди, летючі органічні речовини, нікотин та важкі метали, які мають токсичний вплив на здоров?я людини. До того ж нікелю й хрому в такому аерозолі більше, ніж у диму від звичайних сигарет.

Всесвітня організація охорони здоров’я наголошує: не існує безпечного рівня впливу вторинного аерозолю як електронних сигарет, так і тютюнових виробів для нагрівання.

Звіти ВООЗ:

https://cutt.ly/DGvleTZ

https://cutt.ly/kGvlikP

Безпечного куріння не існує! Саме тому з 11 липня Законом України вводяться додаткові правила щодо захисту бездимного середовища, зокрема: заборона куріння пристроїв для нагрівання тютюну на рівні з сигаретами, кальянами та е-сигаретами у визначених Законом громадських місцях.

Детальніше https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1978-IX#Text

Виконання законів та турбота про здоров’я є вкрай важливими для наближення перемоги України.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc