Меню
 
Головна arrow Новини
На Чернігівщині щеплення проти COVID-19 не припинялися навіть під час активних бойових дій

У Чернігівській області медики продовжували робити щеплення проти COVID-19 навіть під час воєнних дій на території регіону. Про це повідомила регіональна координаторка з вакцинації Романа Сопотницька.

За її інформацією, з 24 лютого по 30 березня, коли на Чернігівщині тривала активна фаза воєнних дій, в медзакладах області зроблено понад 2300 щеплень від коронавірусу. Найбільшу кількість щеплень зробили медики Прилуцького районного центру ПМСД – понад 800, Ніжинського міського центру ПМСД – понад 600 і Прилуцького міського центру ПМСД – майже 300.

Як зазначив директор Прилуцького районного ЦПМСД Дмитро Межуєв, продовження вакцинації навіть під час війни – це свідомий і відповідальний вибір людей. Центр ПМСД мав залишки вакцин Pfizer та Coronavac, з ними і працювали медики, поки нові поставки з обласного центру були неможливі. «У мирний час ми працювали ще активніше. Мобільна бригада виїздила та щеплювала колективи великих підприємств, їздили в села, тому робили до 2 тис. щеплень у місяць», – розповів він.

Зараз, за словами керівника медзакладу, центр отримав вакцину і медичні працівники продовжують щепити проти COVID-19 мешканців Прилуцького району.

Станом на кінець травня в Чернігівській області було зроблено майже 810 тис. щеплень проти COVID-19 та вакциновано понад 400 тис. осіб – 50% дорослого населення регіону. В тому числі бустерну дозу отримали 16,7 тис. осіб – 5%.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc