Меню
 
Головна arrow Новини
Служба екстреної медичної допомоги Чернігівщини відзначена Урядовими нагородами з нагоди Дня Екстреної медичної допомоги.

Сміливі та відважні працівники центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф нескореного міста-героя Чернігова були відзначені грамотами, подяками та почесними званнями 27 травня 2022 року з нагоди професійного свята Дня Екстреної медичної допомоги.

Комунальне некомерційне підприємство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради, генеральним директором якого є Ігор Даниленко, було нагороджено Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України та пам'ятним знаком – найвищою нагородою для одного з найбільших колективів Чернігівської області.

«Це заслуга всіх 1500 співробітників нашого Підприємства, які в цей нелегкий час виконують свої професійні обов'язки без втоми, страху та з непохитною вірою у перемогу. – Зазначив Ігор Даниленко. – Це доказ нашої згуртованості, професіоналізму, сили та непереможності».

Найвищого звання удостоєні два лікаря медицини невідкладних станів, які отримали Почесні звання «Заслужений лікар України» та пам'ятні знаки – Катерина Клепалова та Гюльшен Младенова.

Грамотами від Міністерства охорони здоров'я України були нагороджені фельдшери: Олександр Гнип, Данило Клепалов, Анатолій Кострик.

Винесено подяку Міністерства охорони здоров’я – Світлані Дорошенко, Данилу Пастушенку та Андрію Гезі.

«Дані нагороди є заслугою кожного працівника Чернігівської екстреної медичної допомоги, які згуртовано роблять надважливу справу навіть у найтяжчі для країни часи! Кожного, хто не покладаючи рук, продовжує віддано працювати та виконувати свої професійні обов'язки на високому рівні! Наше Підприємство – це в першу чергу люди, які працюють, забувши про страх, паніку чи втому! А стимулом для цього є впевненість у перемозі України та віра в наші ЗСУ!» – наголосів Ігор Даниленко.

Пишаємось нашими працівниками і дякуємо Кабінету Міністрів України та Міністерству охорони здоров'я України за таку високу оцінку роботи комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc