Меню
 
Головна arrow Новини
На Чернігівщині створено Мобільні медичні бригади

В рамках підписаного в травні 2022 року Меморандуму про співпрацю в Чернігівській обласній організації Товариства Червоного Хреста України спільно з Управлінням охорони здоров’я Чернігівської ОДА з 1 червня 2022 року за фінансової підтримки Австрійського Червоного Хреста стартує проєкт щодо підтримки населення Мобільними медичними бригадами.

Метою співробітництва сторін є сприяння закладам первинної медико – санітарної допомоги в забезпеченні доступності в організації і доставці медичної допомоги вразливим верствам населення, яке постраждало від воєнних дій і мають утруднений доступ до діагностики та лікування захворювань загально терапевтичного профілю.

Мобільні медичні бригади – це унікальні підрозділи медичних професіоналів, які роблять медико-діагностичну допомогу доступною для населення, яке постраждало від збройного конфлікту і знаходиться в населених пунктах із обмеженим доступом до медичних послуг. Зокрема лікарі та медсестри бригад будуть здійснювати терапевтичні обстеження: вимірювати артеріальний тиск, рівень глюкози в крові, сатурацію крові, ЕКГ, огляд та обстеження пацієнтів тощо. Також людям будуть надаватись рекомендації та призначатись лікування.

Створення та діяльність мобільних медичних бригад є тимчасовою і ексклюзивною мірою реагування на проблеми, що виникли з отриманням медичної допомоги в деяких населених пунктах в районах та в місяцях тимчасового мешкання внутрішньо переміщених осіб. Всі сторони даного Меморандуму домовилися співпрацювати на тимчасовій основі і фактично, і юридично, діють в умовах вимушеної необхідності, продиктованої обставинами, що склалися, внаслідок воєнних дій.






Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc