Меню
 
Головна arrow Новини
Шановні колеги!

Прийміть найсердечніші вітання з професійним святом – Днем медичного працівника!

Медицина – це особливе покликання, що вимагає від людини виняткових якостей – високої компетенції, самовідданості та душевної щедрості. Від вашого професіоналізму, інтуїції, терпіння залежить найголовніше, що є у людини – її здоров’я та життя. Ви завжди приходите на допомогу в найважчі хвилини, здійснюючи часом неможливе, постійно виявляєте співчуття до чужого болю, берете на себе відповідальність за життя та здоров’я людей.

Сьогодні всі ми боремося за життя та свободу нашої країни, яка страждає від загарбників, що прийшли на нашу землю. Впевнені, що завдяки і вам у тому числі ми наближуємо нашу перемогу кожного дня.

Прийміть подяку за вашу самовіддану працю, талант і майстерність, за наполегливість та старанність у вашій щоденній кропіткій роботі.

Бажаємо вам, вашим рідним та близьким доброго здоров’я, щастя, життєвого благополуччя та нових успіхів у вашій шляхетній праці. Зичимо успіхів у підвищенні професійної майстерності, міцного здоров’я і щоб кожен ваш день був зігрітий усмішками пацієнтів, розумінням рідних та близьких.

Усе буде Україна! Перемога буде за нами!

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc