Меню
 
Головна arrow Новини
НСЗУ відкрила прийом пропозицій від медичних закладів на 12 пакетів

Щоб забезпечити доступ пацієнтів до медичних послуг в умовах війни Національна служба здоров'я України (НСЗУ) відкрила для медзакладів прийом пропозицій за 12 напрямами Програми медичних гарантій на 2022 рік.

Упродовж цього тижня НСЗУ додатково приймає пропозиції за напрямами:

- первинна медична допомога,

- мамографія,

- гістероскопія,

- бронхоскопія,

- колоноскопія,

- цистоскопія,

- гастроскопія,

- медичні послуги у разі гострого інфаркту міокарда,

- медичні послуги у разі гострого мозкового інсульту,

- радіологічне лікування онкології,

- гемодіаліз,

- лікування методом перитонеального діалізу.

Медичні заклади, які відповідають умовам пакетів, зможуть забезпечити пацієнтам необхідні послуги та отримати додаткові кошти за їх надання.

Термін подачі пропозицій завершується 29 липня.

Оголошення опубліковані на офіційному сайті НСЗУ у розділі «Контрактування 2022» за посиланням https://cutt.ly/HLZlkT7

Нагадуємо, що через війну ще на початку березня Міністерство охорони здоров’я України змінило підхід до фінансування системи охорони здоров'я. Кожна лікарня щомісячно гарантовано отримувала від Нацслужби здоров'я 1/12 від річного обсягу фінансування. Це дозволило підтримати систему в критичний момент, забезпечити оплату праці медичним працівникам та безперебійну роботу лікарень.

Однак, зважаючи на те, що у багатьох медзакладів невпинно збільшується кількість медичних послуг, що надаються пацієнтам, уряд ухвалив постанову, яка передбачає повернення з 1 липня системи оплат за фактично надані медичні послуги в регіонах, де не точаться активні бойові дії.

Що стосується медзакладів, які працюють на лінії фронту, у зоні бойових дій та на тимчасово окупованих територіях України, для них і надалі діє спрощена система фінансування, тобто щомісяця такі лікарні отримують 1/12 від річного фінансування.

Крім того, передбачено продовження пакета дофінансування для медичних закладів, які поки неспроможні власним коштом забезпечити виплату заробітної плати медикам у розмірі не менше ніж 20 тисяч гривень для лікарів та 13,5 тисяч – для медсестер. Пакет дофінансування діятиме до кінця року.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc