Меню
 
Головна arrow Новини
У Чернігові за державний кошт ремонтують пологовий будинок

У Чернігові триває ремонт КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради, який постраждав через ракетні та бомбові удари під час повномасштабного вторгнення російських військ. Зокрема, було пошкоджено більше 100 вікон, двері, фасад головного корпусу та дах.

Нині тут проводять роботи з відновлення корпусу закладу – замінюють віконні блоки та двері, облаштовують зовнішні та внутрішні відкоси і підвіконня. Роботи на цьому об’єкті планують завершити до кінця серпня. Передбачається, що повністю відновити приміщення пологового будинку вдасться до початку зимових холодів. На це виділено близько 2 мільйонів гривень з державного бюджету.

Також додамо: відновлювальні роботи тривають і в інших медичних закладах області. Так кілька тижнів тому у Чернігові розпочалася відбудова приміщення КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», що постраждало у перші дні повномасштабного вторгнення російських військ. Зокрема, були вибиті вікна і двері, а один зі снарядів зруйнував стіну. Нині тут демонтовано пошкоджені елементи системи опалення, частково виконані роботи з демонтажу віконних та дверних блоків. Також доставлені майже всі конструкції нових вікон та дверей для подальшого встановлення. За повідомленням Чернігівської ОВА, щоб завершити все заплановане, будівельникам потрібно близько півтора місяця.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc