Меню
 
Головна arrow Новини
Підтримка закладів охорони здоров’я Чернігівщини Світовим банком

Міністерство охорони здоров’я України у співпраці зі Світовим банком протягом нинішнього року придбало для медичних закладів нашої держави понад 6 тисяч одиниць сучасного медичного обладнання, а також необхідні комплектувальні та витратні матеріали для нього. Таким чином, в Україні реалізується Проєкт «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Відтак станом на кінець літа Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА отримало обладнання на суму у майже 27 мільйонів гривень, - повідомляє консультант з комунікаційної підтримки реформ зазначеного Проєкту Наталія Литвин.

Серед наданого обладнання – рентген-апарати, капнографи, УЗД-апарати, інфузійні насоси, системи вакуумної терапії, аспіратори, прилади для реанімації, ларингоскопи тощо.

Передбачається, що протягом вересня фірмами-виробниками в область будуть поставлені шприцеві насоси, аспіратори, прилади для реанімації (дорослий та дитячий), отоскопи, офтальмоскопи та ларингоскопи, а також додаткова кількість портативних рентген-апаратів, електрокардіографів та інфузійних насосів.

Зокрема, до кінця 2022 року медзаклади Чернігівської області та ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб» також отримають обладнання для забезпечення «холодового ланцюга» :

- холодильники з льодовим захистом Vestfrost, чистий об’єм зберігання вакцини 242 л – 72 шт.;

- морозильники для заморожування та зберігання холодоелементів (ХЕ) Vestfrost – 35 шт;

- комбіновані холодильники з окремою морозильною камерою та льодовим захистом, об’єм 58 л – 58 шт.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc