Меню
 
Головна arrow Новини
Понад 80 наркозно-дихальних апаратів, придбаних за зібрані через UNITED24 кошти, уже рятують життя українців, зокрема і на Чернігівщині

83 наркозно-дихальні апарати, куплені за гроші, зібрані через фандрейзингову платформу UNITED24, уже отримали медзаклади Києва та Київської області, Запоріжжя, Житомирщини, Львівщини, Чернігівщини, Полтавщини та Дніпропетровщини.

«Наркозно-дихальний апарат — один із основних інструментів у роботі анестезіологів, без якого не можуть бути виконані складні операції. Їх разом із моніторами пацієнта використовують для проведення інгаляційного наркозу та контролю показників життєдіяльності пацієнта під час операції. Апарати можуть застосовуватися для проведення хірургічних операцій людям будь-якого віку, навіть новонародженим. У пріоритеті — закупівля медичного обладнання для прифронтових регіонів та регіонів з найбільшою кількістю пацієнтів», – зазначила заступниця Міністра охорони здоров’я України Марія Карчевич.

Нагадаємо: фандрейзингова платформа UNITED24 запущена 5 травня 2022 року в межах глобальної урядової ініціативи. Платформа призначена для збору коштів на підтримку України. Тут кожен може надіслати пожертву в один клік на будь-якому електронному пристрої та отримати звітність про використання коштів від профільних міністерств. Як зазначають у Міністерстві охорони здоров’я України, за весь час роботи платформи вдалося зібрати понад 300 мільйонів гривень, левова частка коштів спрямована саме на потреби вітчизняної медичної галузі.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc