Меню
 
Головна arrow Новини
Нове обладнання від Міністерства охорони здоров’я для Чернігівської лікарні

За повідомленням генерального директора КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» Чернігівської районної ради Дмитра Руденко, медичний заклад отримав від Міністерства охорони здоров’я України в рамках спільного зі Світовим банком проєкту портативний УЗД-апарат з набором датчиків Ultrasound Versana Active та два Монітори пацієнта, з аксесуарами Efficia CM-12, закуплених за кошти спеціального фонду Державного бюджету України на 2022 рік за бюджетною програмою «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Також заклад отримав запас гелів (24 туби) для проведення ультразвукових досліджень. Загальна вартість отриманого обладнання складає близько 640 тис. грн.

«Універсальна УЗ система Versana Active має компактні розміри, оснащена передовими технологіями обробки зображень та функціями повнорозмірних УЗД-апаратів високого класу. Система розроблена для виконання УЗ досліджень у приміщеннях з обмеженим простором, каретах швидкої допомоги без прив’язки до джерел електроенергії, а також безпосередньо біля ліжка пацієнта, – говорить Дмитро Руденко. – Використання цього апарату, в першу чергу, важливо у неробочі часи, коли до приймально-діагностичного відділення поступають важкі пацієнти, коли дорога кожна хвилина, і пацієнта, завдяки такому апарату, можна оглянути прямо в приймальному боксі».

Монітор пацієнта Efficia CM-12 – це універсальний сучасний медичний апарат для вимірювання та моніторингу основних фізіологічних параметрів дорослих пацієнтів, таких як: ЕКГ, дихання, неінвазивний та інвазивний артеріальний тиск, температура тіла, серцевий викид тощо. «Ця апаратура відразу почала працювати у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії, виконуючи свою основну функцію – слідкування за життєвими показниками важкохворих». – коментує Дмитро Руденко.

Медичні працівники та адміністрація КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» Чернігівської районної ради висловлюють глибоку вдячність Міністерству охорони здоров’я України за отримане обладнання.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc