Меню
 
Головна arrow Новини
Новгород-Сіверська лікарня поповнилась новим сучасним обладнанням

Громадська організація «Жіночий Формат» в рамках реалізації ініціативи «Сприяння покращенню здоров’я жінок, які проживають в Новгород-Сіверській громаді», завдяки проекту «Посилення безпекового потенціалу реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, пов’язані з особливими загрозами та потребами вразливих груп населення. Етап 3» в Чернігівській області, який впроваджує «Інститут миру і порозуміння» та фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» закупила нове сучасне обладнання для КНП «Новгород-Сіверська центральна міська лікарня імені І. В. Буяльського». Представниця ГО «Жіночий Формат» Катерина Данькова передала лікарні сучасний апарат – кольпоскоп з відеосистемою.

«Завдяки кольпоскопії можна виявляти навіть найдрібніші зміни шийки матки в точності до 1 мм. Ерозія шийки матки, дисплазія, лейкоплакія, рак тощо – ці захворювання успішно діагностуються на ранніх стадіях саме завдяки відеокольпоскопії. Обстеження не потребує спеціальної підготовки та знеболення, є безболісною та безпечною процедурою. Зображення під час процедури обстеження пацієнтка може бачити самостійно на екрані. Кольпоскопія в лікарні проводиться безкоштовно.» – повідомляє завідувач акушерсько-гінекологічного відділення Марина Індюкова.

Також, 14 жовтня у закладі підключений сучасний потужний дизель генератор АKSAPOWERDISEL, який забезпечить безперебійне електроживлення лікарні у разі аварійного відключення електричної енергії, що дозволить за будь-яких умов забезпечити надання медичної допомоги населенню. Генератор лікарня отримала в якості дарунку від офісу Управління ООН з обслуговування проектів в Україні.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc