Меню
 
Головна arrow Новини
В рамках робочого візиту до Ніжинського пологового будинку завітали благодійники

Наприкінці літа міжнародні партнери «Veritas Ambulanz» (Німеччина) та Міжнародна Асоціація Підтримки України передали для Ніжинського пологового будинку реанімобіль.

За повідомленням Ніжинської міської ради днями в рамках робочого візиту представники цих фондів завітали до пологового будинку.

Лікарі медичного закладу на чолі з генеральним директором Валерієм Якубою змогли особисто подякувати волонтерам за надану допомогу, що незважаючи на небезпеку, вони приїхали в Україну.

Медичний персонал разом із заступницею міського голови Іриною Грозенко провели екскурсію пологовим будинком та показали гостям укриття, в якому під час активних бойових дій в області протягом лютого-березня народилось більше 20 малюків.

Міжнародні друзі були вражені силою духу лікарів та українських породіль, які в такі складні часи давали світу нові життя.

Волонтери в свою чергу під час спілкування з представниками медичного колективу опрацювали перелік потреб для майбутньої співпраці. У перспективі – придбання лапароскопічної стійки та ще одного генератора.

Міський голова Олександр Кодола подякував міжнародним друзям за надзвичайну підтримку і демонстрацію солідарності. «У співпраці з Чернігівською обласною державною адміністрацією та місцевою владою – ці партнери постійно допомагають нашому регіону» – зазначив Олександр Кодола.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc