Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівська обласна лікарня отримала гуманітарний вантаж від американського благодійного фонду Projectcure

Як повідомляє адміністрація КНП «Чернігівська обласна лікарня», 28 жовтня їх заклад отримав гуманітарний вантаж з медичними засобами та технікою на суму понад 350 тисяч доларів. Збирали вантаж на основі потреб обласної лікарні представники американського благодійного фонду Projectcure.

«Це і ліжка функціональні, і монітори спостереження пацієнта, і якісний стерильний перев’язувальний матеріал, який дозволяє нам надавати допомогу навіть в умовах коли відсутня електроенергія, і не має змоги включати автоклави – матеріал залишається стерильним. Тепер ми забезпечені на найближчу перспективу, я думаю, на пів року точно, усім необхідним», – розповів медичний директор з лікувально-діагностичної роботи Чернігівської обласної лікарні Валерій Чобітько.

В Україні поставки благодійної допомоги курує ГО «Підтримка медичних закладів». За словами керівника проєкту Олександра Коваленка, це вже друга фура яку отримує Чернігівщина від цього фонду. Першу доставили до Козельця, а звідти розвезли громадами. Ця ж партія призначена винятково для обласної лікарні.

«Це ті надлишки з американських лікарень, які вони жертвують іншим країнам, лікарням, людям. Працюємо виключно через державні лікарні», – пояснив голова правління ГО «Підтримка медичних закладів України» Валерій Гребенюк.

«Така підтримка дуже вагома для Чернігівщини – регіону, що зазнав значних руйнувань внаслідок ворожої навали. Зі свого боку, обласна військова адміністрація максимально сприятиме подальшій співпраці», – зазначив перший заступник начальника ОВА Костянтин Мегем.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc