Меню
 
Головна arrow Новини
Нове обладнання від Міністерства охорони здоров’я для Чернігівської психоневрологічної лікарні

За повідомленням генерального директора КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» Володимира Ященко, медичний заклад отримав від Міністерства охорони здоров’я України в рамках спільного зі Світовим банком проєкту портативний УЗД-апарат з набором датчиків Ultrasound Versana Active, закуплений за кошти спеціального фонду Державного бюджету України на 2022 рік за бюджетною програмою «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Також заклад отримав запас гелів (24 туби) для проведення ультразвукових досліджень. Загальна вартість отриманого обладнання складає близько 360 тис. грн.

Універсальна УЗ система Versana Active має компактні розміри, оснащена передовими технологіями обробки зображень та функціями повнорозмірних УЗД-апаратів високого класу. Система розроблена для виконання УЗ досліджень у приміщеннях з обмеженим простором, каретах швидкої допомоги без прив’язки до джерел електроенергії, а також безпосередньо біля ліжка пацієнта.

«Для купірування станів, небезпечних для життя в лікарні функціонує відділення з надання екстреної наркологічної допомоги та кризових станів, оснащене сучасною медичною апаратурою, – повідомляє Володимир Ященко. – Саме в диспансерному наркологічному відділенні і встановлено зазначений апарат, з появою якого у медзакладі значно підвищилась якість медичної допомоги наркологічного профілю».

Медичні працівники та адміністрація КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» висловлюють глибоку вдячність Міністерству охорони здоров’я України за отримане обладнання.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc