Меню
 
Головна arrow Новини
Кластер охорони здоров’я продовжує підтримувати медичну систему України

Без потужної підтримки міжнародних організацій та наданої гуманітарної допомоги українська медична система не могла би так активно протистояти викликам війни. Про це розповів Олексій Яременко, заступник міністра охорони здоров’я, під час зустрічі з керівництвом Кластеру охорони здоров’я в Україні, де зокрема, обговорили подальшу підтримку медичної сфери та напрацювали плани на майбутнє.

У співпраці з партнерами Кластер сформував план операційного реагування та визначив критичні потреби медичної системи в Україні. Наразі він продовжує слугувати координаційною ланкою між більш ніж 153 партнерами, які надають гуманітарні вантажі для потреб медичної системи України.

«З першого дня війни, ми маємо значну підтримку від Кластеру охорони здоров’я, щодо координації допомоги. Завдяки цьому ми можемо швидше реагувати на нагальні запити наших лікарень та медичної системи в цілому. Оскільки, в тому числі завдяки Кластеру, допомога від наших міжнародних партнерів та гуманітарних організацій чітко координується. Ми маємо розуміння, хто яку потребу закриває», – розповів Олексій Яременко.

З початку війни учасники Кластеру вже охопили базовою медичною допомогою понад 7 мільйонів українців в понад 600 населених пунктах.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc