Меню
 
Головна arrow Новини
Ще 32 реанімобілі, придбані в межах ініціативи Олени Зеленської через UNITED24, їдуть у регіони

Наступні 32 автомобілі швидкої медичної допомоги, закуплені в межах ініціативи першої леді України через фандрейзингову платформу UNITED24, поїдуть у Запорізьку, Кіровоградську, Миколаївську, Одеську, Рівненську, Сумську, Харківську, Черкаську та Чернігівську області.

Усього в межах ініціативи уже придбали 84 автомобілі.

Автівки обладнані усім необхідним: кисневими балонами, кардіомоніторами, дефібриляторами, електрокардіографами та апаратами штучної вентиляції легень. Це дає змогу швидко й безпечно доправити тяжкопоранених до лікарні.

«Швидкі» облаштовані для транспортування пацієнтів. У них можна здійснювати лікування кардіогенного шоку, надавати допомогу під час пологів, проводити реанімацію пацієнтів… Вони – це буквально реанімація на колесах», – говорить заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Нагадаємо, напередодні другого Саміту перших леді та джентльменів, який відбувся 23 липня, ініціаторка події Олена Зеленська оголосила про збір коштів на «швидкі» для України – через платформу UNITED24.

Ви також можете підтримати збір нашого космічного амбасадора Скотта Келлі на реанімобілі: https://donorbox.org/scottkelly

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc