Меню
 
Головна arrow Новини
За підтримки фармацевтичної компанії «Фармак» Киїнку відвідала клініка на колесах.

Через російську агресію населені пункти Чернігівського району зазнали значних руйнувань. Від ворожих атак постраждали і заклади охорони здоров’я, деякі їхні приміщення стали непридатними для прийому пацієнтів.

Під час боїв навколо Чернігова, село Киїнка було одним з тих, що взяло на себе основні удари ворога, адже опинилося фактично на лінії фронту, і дуже страждало від обстрілів. Єдина лікарня села зазнала значних руйнувань і наразі перебуває у стадії ремонту. Місцева амбулаторія в Киїнці уже відремонтована після рук окупанта, але поки ще не розпочала свою роботу.

За повідомленням фармацевтичної компанії «Фармак» 10 грудня відбувся черговий виїзд групи «Мобільних лікарів» на територію, звільнену від російського окупанта. Цього разу клініка на колесах приїхала до села Киїнка Чернігівської області. Місцеві жителі змогли безкоштовно пройти обстеження, здати необхідні аналізи у мобільній лабораторії та отримати ліки.

У рамках проєкту медики прибувають до населених пунктів, що постраждали від російської армії, на спеціальному автомобілі. Величезну вантажівку переобладнали в мобільну лабораторію, кабінет УЗД та аптеку.

«Весною, під час обстрілів села, лікарі приймали хворих і поранених в підвалі зруйнованої школи. Зараз цим людям дуже важливо відчути, що їх не забувають, що про них піклуються. Особливо не вистачає психологічної підтримки стареньким», – розповідає співзасновниця проєкту «Мобільні лікарі» Антоніна Захарова.

Під час виїзду медиків проєкту, понад 100 жителів села Киїнки змогли пройти діагностику, отримати консультацію лікаря та безкоштовні лікарські засоби. Людей приймали, як у спеціальній вантажівці, так і у обладнаній організаторами місцевій амбулаторії, куди вони привезли свої меблі та медичне обладнання.

Аби пройти обстеження у «Клініці на колесах», людині достатньо було просто підійти до місця дислокації вантажівки та записатися на прийом до лікаря. Для кожного пацієнта складалась медична карта. Лікар проводив первинне обстеження і направляв людину на здачу аналізів. Вже за декілька годин результати аналізів були готові, і терапевт мав можливість призначати необхідні ліки, які на місці безкоштовно видавалися пацієнтові. Серед «Мобільних лікарів» працювали терапевти, гастроентерологи та хірург.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc