Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівський пологовий будинок отримав «індивідуальні пакунки для породіль» від благодійників.

Медичні працівники Чернігівського пологового будинку з початку повномасштабної війни росії проти України працювали цілодобово, виконуючи найголовнішу функцію – приймання пологів у жінок. Протягом лютого-березня пологи лікарі приймали в коридорі на першому поверсі, потім жінок із новонародженими спускали до сховища. Під час масованих обстрілів породіллі мусили народжувати у підвальному приміщенні, де прийняли близько пів сотні малюків. У сховищі лікарі проводили й операції, зокрема, кесарів розтин.

Сьогодні пологовий будинок є медичним закладом вищої акредитаційної категорії. Він надає кваліфіковану акушерську та гінекологічну допомогу жінкам, вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим не тільки міста Чернігова, але й всім районам області.

«Кількість пологів у закладі зменшилася, – говорить генеральний директор Чернігівського пологового будинку Василь Гусак. – Якщо у мирні часи тут приймали до 220 пологів на місяць, то зараз в середньому 150-160».

Днями заклад отримав 400 одиниць «індивідуальних пакунків для породіль» від Фонду народонаселення ООН в Україні.

«Добрі справи не лишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Дякуємо благодійникам, що знаходять можливість підтримувати наш заклад! Адже посмішки матусь – це найцінніше для нас», – висловлює слова вдячності колектив Чернігівського пологового будинку.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc