Меню
 
Головна arrow Новини
В Киїнці запрацювала нова амбулаторія.

Відкриття амбулаторії планувалося ще наприкінці лютого але було відтерміновано в зв’язку з повномасштабним вторгненням рф.

Цей заклад будувався завдяки урядовій програмі, ініційованій Президентом України «Велике будівництво», спрямованій на масштабну розбудову якісної інфраструктури в Україні, але не був зданий вчасно і під час активних бойових дій зазнав значних руйнувань.

«За сприяння Чернігівської обласної військової адміністрації та Управляння охорони здоров’я ми знайшли спонсорів у вигляді Міжнародного медичного корпусу, які підписали з нами меморандум та прийняли рішення про відбудову амбулаторії, – говорить генеральна директорка Чернігівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Логвинчук. – За кошти цього корпусу і було зроблено ремонт, на який організація витратила близько 3,7 млн грн».

«Ми обрали саме цю амбулаторію, тому що все поблизу було зруйноване, і ми знали, що жителі громади потребували цього, – прокоментував координатор проєктів Міжнародного медичного корпусу в області Ендрю Раян. – Це був надзвичайно довгий процес і ми надзвичайно раді, що змогли допомогти. Для мене дуже важливо нарешті побачити, що все зроблено».

За повідомленням голови Киїнської територіальної громади Андрія Головача, співпрацювати з Міжнародним медичним корпусом розпочали ще в травні, а на відновлення будівлі пішло пів року.

В новому медичному закладі сімейними лікарями та педіатрами для населення будуть надаватись всі послуги первинної медико-санітарної допомоги.

«Нажаль амбулаторія ще не укомплектована лікарями на постійній основі, але за домовленістю з селищною радою працюватимуть три лікарі по фіксованим дням – в понеділок, середу та четвер сюди приїздитимуть лікарі для обслуговування населення», – повідомляє Оксана Логвинчук.

На даний час амбулаторія укомплектована відповідно табелю оснащення та має все необхідне для надання медичної допомоги населенню на первинному рівні. Наразі здійснюється закупівля нових офісних меблів.

Медичний заклад вже розпочав приймати перших пацієнтів.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc