Меню
 
Головна arrow Новини
Козелецька лікарня поповнилась обладнанням іноземного виробництва та засобами гігієни.

Завдяки Благодійному Фонду «Із янголом на плечі» спільно з іспанськими доброчинцями Божена-Софія Шпак та Ederic Lujan, КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» отримала необхідне для діяльності закладу обладнання іноземного виробництва та засоби гігієни. В якості гуманітарної допомоги благодійники передали для лікарні електрокардіограф, ультразвуковий апарат, переносний інкубатор для дітей, кушетки, засоби для миття посуду, пральний порошок, підгузки для дітей, медичний одяг, ковдри, та одноразовий паперовий посуд.

Також для пацієнтів закладу від благодійного фонду «5 перон», який з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну займається вирішенням проблем воєнного часу було передано різноманітні продукти харчування: консерви, рис, борошно, макарони, вівсяні пластівці тощо.

Адміністрація та колектив Козелецької лікарні висловлюють глибоку вдячність благодійникам, зазначаючи що такі дарунки, вкрай необхідні для поліпшення якості надання медичної допомоги населенню Козелецького району.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc