Меню
 
Головна arrow Новини
Триває відновлення Чернігівської міської лікарні № 3, кошти на яке залучено через UNITED24

Комунальне некомерційне підприємство «Чернігівська міська лікарня № 3» Чернігівської міської ради отримало перший транш у понад 5,4 млн грн на ремонт рентгенвідділення, частково знищеного внаслідок бойових дій.

Медзаклад став першим проєктом UNITED24 з відновлення медичної інфраструктури.

Корпус рентгенологічного відділення пошкоджений 13 березня 2022 року внаслідок декількох прямих ракетно-бомбових влучань. Тоді були розбиті дах, зовнішні та внутрішні стіни, пошкоджено інженерні комунікації.

Завдяки спрямованим коштам уже відновлено зовнішні і внутрішні капітальні стіни, перекриття, зроблена покрівля відділення, встановлено опалення в частині, яка була пошкоджена, замінено вікна, будівельники приступили до внутрішніх опоряджувальних робіт.

«Відновлення рентгенологічного відділення іде навіть з випередженням графіку, згідно з яким роботи мали бути завершені 30 березня. Ми дуже вдячні всім донорам платформи UNITED24, вдячні МОЗ за можливість спрямування коштів на відновлення медичної інфраструктури – це критично важливо для наших пацієнтів», – говорить Віктор Янголь, директор комунального некомерційного підприємства «Чернігівська міська лікарня № 3». – На другому етапі відновлення ми плануємо закупити рентгенівське обладнання, що теж було пошкоджено: комп’ютерний томограф, відновити фотолабораторію».

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку використання коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я в межах платформи UNITED24. Зокрема, додано можливість скеровувати кошти на модернізацію державних та комунальних закладів охорони здоров’я, пошкоджених внаслідок бойових дій, а також оновлення та модернізацію державних та комунальних багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування.

Завдяки цьому Чернігівська міська лікарня № 3 у межах UNITED24 отримала понад 5,4 млн грн на ремонт. Зазначена сума – з пожертви футбольного клубу «Динамо» (Київ). Команда грала благодійні матчі для збору коштів саме для відновлення зруйнованого відділення Чернігівської міської лікарні № 3.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc