Меню
 
Головна arrow Новини
Медичні працівники Чернігівської міської лікарні №4 пройшли навчання в рамках Проєкту, який передбачає допомогу внутрішньо переміщеним особам, що постраждали внаслідок військового конфлікту.

В рамках співпраці КНП «Чернігівська міська лікарня №4» ЧМР та Міжнародної всесвітньо відомої організації охорони здоров’я та гуманітарної допомоги Project HOPE 12-13 січня поточного року для працівників закладу було проведено тренінг з надання допомоги при травматичних пошкодженнях, що розроблений за стандартом TDTR – Trauma Disaster Team response Канадської навчальної асоціації Centre of Global Surgery. 17-18 січня – тренінг з надання розширених реанімаційних заходів дітям – EPALS European pediatric advance life support від Європейської ради реанімації European recussitation counsil.

Дводенні курси відповідають європейським стандартам, тож учасники курсів, що успішно склали теоретичний та практичний іспити, отримали сертифікати європейського зразка, які є дійсними в Україні та за кордоном.

Проект «Екстрена допомога для постраждалих від конфлікту ВПО та громад (EACIC) в Україні», який передбачає допомогу внутрішньо переміщеним особам, що постраждали внаслідок військового конфлікту та в рамках якого відбулись дані курси, фінансується Бюро Гуманітарної допомоги USAID Ukraine – USAID Україна.

«Проект триває 12 місяців, тож Project Hope запланував ще низку заходів задля допомоги нашому закладу, – говорить генеральний директор Чернігівської міської лікарні №4 Юрій Стецьков, – Перед практичним навчанням учасники тренінгів опановували теорію. Знання, які ми отримали на тренінгах вже стали нам в нагоді та надали подальший поштовх в удосконаленні практичних навичок».
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc