Меню
 
Головна arrow Новини
Завдяки підтримці Міжнародного медичного корпусу відремонтовано Чернігівську центральну районну лікарню.

В перші дні квітня минулого року до Чернігівської центральної районної лікарні завітала представниця Міжнародного медичного корпусу Габріела Дас, яка на власні очі побачила весь жах руйнацій майже всіх споруд закладу. Водночас вона побачила і завзяття працівників, які були налаштовані на відбудову та відновлення повноцінної роботи. І допомога, яка так була необхідна лікарні, не змусила себе довго чекати.

За прямого фінансування Міжнародного медичного корпусу у закладі був повністю відновлений дах неврологічного відділення, проведено капітальний ремонт будівлі інфекційного боксованого відділення, здійснена заміна всіх комунікацій, даху, вікон, зовнішніх та внутрішніх дверей, відновлені бокси, улаштована вентиляція та встановлена сучасна сантехніка разом з бойлерами для кожного боксу та відновлена мережа централізованого постачання кисню. Наразі вже розпочате облаштування відділення твердим та м’яким інвентарем і незабаром воно відкриється для прийому хворих. Також відновлено коридори першого поверху головного стаціонарного корпусу, де практично були потрощені всі стіни та двері.

«Наша лікарня працює цілодобово і без жодних вихідних. Тож Міжнародний медичний корпус капітально відремонтував і 4 операційних – фактично весь операційний блок, – повідомляє генеральний директор Чернігівської центральної районної лікарні Дмитро Руденко. – Відтепер всі хірургічні втручання будуть проводитись у відремонтованих, належно облаштованих операційних. Наразі вже маємо заявки від наших хірургів щодо розширення обсягів оперативних втручань, які виконуються».

«Щира вдячність від всього нашого колективу за цілеспрямовану, виважену і таку вчасну допомогу від Міжнародного медичного корпусу. Адже завдяки спільній праці, завдяки підтримці міжнародної спільноти ми продовжуємо лікувати наших громадян», – висловлює слова вдячності Дмитро Руденко.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc