Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівські амбулаторії поповнилися новим обладнанням, лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

Для лікарів первинної ланки Чернігівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Громадська організація STEP-IN, яка зосереджена на наданні медичної допомоги в гуманітарному та постгуманітарному контекстах, передала гематологічний аналізатор ERBA Н-360, мікроскоп В-192, аналізатор сечі CLINITEK Startus+ та розхідні матеріали до нього.

Гематологічний аналізатор ERBA H360 – це повністю автоматизований 3-diff аналізатор нового покоління, який характеризується простотою використання та чудовою якістю аналізу. Великий дисплей та аналіз одним натисканням кнопки роблять модель зручною у використанні, а попередньо визначені параметри тромбоцитів дають реальну клінічну картину. Завдяки об’єму аспірації всього 9 мкл та перевагам автоматичного дозування розріджувача для попередньо розведених зразків аналізатор H360 показує відмінні результати навіть на найменших зразках.

Новий аналізатор CLINITEK Status+ є останнім доповненням у серії аналізаторів CLINITEK, найпопулярнішої в світі торгової марки для проведення досліджень сечі. Зазначений аналізатор використовувати простіше ніж попередні моделі. У ньому також з’явилася функція автоматичної перевірки тест-смужок (Auto-Checks), за допомогою якої можна перевірити кожну смужку на вплив вологи, визначити стандартні речовини у зразку, що впливають на результати тесту та ідентифікувати тест-смужки Siemens Healthineers. Все разом дозволяє отримати клінічні дані вищої якості.

Також, від Міжнародного благодійного фонду AICM Україна для забезпечення безперебійного функціонування 7 сімейних амбулаторій, дотримання холодового ланцюга, Чернігівський районний центр ПМСД отримав потужні генератори Pramac РХ4000, лікарські засоби, вироби медичного призначення та дитяче харчування.

«Це обладнання вкрай необхідне в сьогоднішніх реаліях при постійному обмеженні електропостачання, – коментує генеральна директорка КНП «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Логвінчук. – генератори оснащені транспортувальним комплектом – колесами та ручкою-рамою, що дозволяє швидко їх переміщувати та забезпечує виняткову мобільність пристроїв».

Адміністрація та медичні працівники центру щиро дякують благодійникам за такі необхідні дарунки.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc