Меню
 
Головна arrow Новини
Вісімнадцятий випуск щотижневого дайджесту новин «COVID-19. цифри і факти»

Новий випуск щотижневого дайджесту новин «COVID-19. Цифри і факти» містить актуальні статистичні дані про рівень захворюваності та вакцинальної кампанії в Україні, а також про специфіку гострих респіраторних хвороб, до яких належить і COVID-19.

Ще у випуску:

- Коронавірусне захворювання небезпечне не лише тяжким перебігом, а й низкою ускладнень, серед яких – ризик розвитку постковідного інсульту, що спричинює погіршення якості життя і загрожує інвалідизацією. Наскільки високі ці ризики, як довго зберігаються і чи можна цього уникнути – розмова з лікарем-невропатологом Юрієм ФЛОМІНИМ у рубриці «Компетентно».

- Дослідження CDC: адаптовані під варіант «Омікрон» вакцини проти COVID-19 знижують ризик симптоматичної інфекції, що зумовлена субваріантом XBB.1.5 («Кракен»).

- Результати проведеного у Швеції дослідження демонструють: після перенесеного COVID-19 є високий ризик утворення тромбів, що зберігається протягом шести місяців після захворювання.

Про це і не тільки – читайте у новому випуску дайджесту новин №18

Дайджест виходить у межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України та в партнерстві із Центром громадського здоров'я.

Вісімнадцятий випуск щотижневого дайджесту новин «COVID-19. цифри і факти»Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc