Меню
 
Головна arrow Новини
Двадцять перший випуск щотижневого дайджесту новин «COVID-19. цифри і факти»

Новий випуск щотижневого дайджесту новин «COVID-19. Цифри і факти» містить який містить актуальні статистичні дані про рівень захворюваності та вакцинальної кампанії в Україні і зауваження що знову почастішали випадки захворювання на COVID-19, зокрема й серед дітей. Зросла кількість госпіталізацій і летальних випадків.

Ще у випуску:

- До пріоритетних груп, яким необхідна вакцинація проти COVID-19, належать і особи, які перебувають на діалізі – наголошує Американська асоціація нефрології. Вакцинуватись корисно також тим людям, які часто з ними контактують: членам сімей, перевізникам та медперсоналу діалізних центрів.

- Дослідження Американської кардіологічної асоціації показало, що люди, які перехворіли на COVID-19, мають більший ризик розвитку низки серцево-судинних патологічних станів порівняно з тими, хто не хворів.

Про це і не тільки – читайте у новому випуску дайджесту новин №21 за посиланням https://phc.org.ua/sites/default/files/users/user92/2023-02-21_Digest%2021.pdf

Дайджест виходить у межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України та в партнерстві із Центром громадського здоров'я.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc