Меню
 
Головна arrow Новини
Двадцять другий випуск щотижневого дайджесту новин «COVID-19. цифри і факти»

Новий випуск щотижневого дайджесту новин «COVID-19. Цифри і факти» містить актуальні статистичні дані про рівень захворюваності та вакцинальної кампанії в Україні.

Ще у випуску:

- Вакцинація знижує ризик інфаркту та інсульту після COVID-19 – результати дослідження, опубліковані в журналі Американського коледжу кардіології.

- Введена вакцина проти COVID-19 не може бути причиною позитивного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на антиген. Однак оскільки вакцина проти COVID-19 викликає імунну відповідь, можливий позитивний результат тесту на антитіла (серологічного тесту).

- Всеукраїнська рада церков: вакцинація проти COVID-19 необхідна та не суперечить релігійним переконанням.

- «Ми вже висловили свою позицію, як церква, ще задовго до пандемії. Ми заявили, що церква не проти вакцинування. Якщо це сприяє збереженню людського здоров'я, звичайно, що церква підтримує», – Предстоятель Православної церкви України Епіфаній.

- «Отримати щеплення – це простий, але глибокий спосіб піклуватися один про одного, особливо найбільш вразливим», – Папа Римський.

Про це і не тільки – читайте у новому випуску дайджесту новин №22.

Дайджест виходить у межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України та в партнерстві із Центром громадського здоров'я.

22 випуск дайджесту

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc