Меню
 
Головна arrow Новини
Відбулася презентація проєкту USAID «Сталий розвиток національних систем охорони здоров’я»

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на щотижневій апаратній нараді Міністерства охорони здоров’я заслухав Віталія Каранду, керівника проєкту «Сталий розвиток національних систем охорони здоров’я», що впроваджується Abt Associates за фінансуванням Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проєкт є флагманською ініціативою USAID щодо зміцнення інтегрованих систем охорони здоров’я. Його мета – допомогти країнам досягти стійких самофінансованих систем охорони здоров’я, які забезпечують якісність, доступність та безоплатність медичної допомоги. Проєкт впроваджується у 28 країнах світу.

«В Україні проєкт надає підтримку розвитку телемедицини. Термін впровадження проєкту – три роки: з жовтня 2021 до серпня 2024 року. Проєкт зосереджений на посиленні управління, удосокналення політик, законодавства та фінансування у галузі телемедицини, відновлення доступності основних послуг за допомогою телемедицини, а також зміцнення спроможності Міністерства реагувати на виклики пов’язані з війною», – наголосив керівник проєкту Віталій Коранда.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc