Меню
 
Головна arrow Новини
Фахівці з фтизіатрії Чернігівської обласної лікарні відвідали медичні заклади Бобровицького району.

12 квітня моніторингова група у складі завідувача відокремленого структурного підрозділу «Центр фтизіатрії» КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР Жанни Карпенко та лікаря-епідеміолога Наталії Гуні відвідала медичні заклади Бобровицького району Чернігівщини, щоб ознайомитися із поточним станом справ у сфері протидії туберкульозу та надати організаційно-методичну допомогу медичним працівникам закладу з метою забезпечення загальної координації заходів з протидії туберкульозу.

У ході візиту спеціалісти центру відвідали: Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги та медичні заклади Рудьківки й Кобижчі. Провели зустрічі з медичними працівниками закладів, акцентували увагу на формуванні груп підвищеного ризику щодо захворювання на туберкульоз, маршрутах пацієнтів з підозрою та з підтвердженим діагнозом, надання медичної допомоги, як на первинному, так і на вторинному рівні, ознайомили з оновленими стандартами «Туберкульоз» затвердженими наказом МОЗ від 19.01.2023 №102.

Також, в рамках заходу, медики провели флюорографічне обстеження цифровим портативним рентгенівським апаратом маломобільних осіб з груп ризику, які не можуть дістатися до медичних закладів на обстеження стаціонарним рентгенівським апаратом.

Обласні фахівці обговорили стан виявлення та показники захворюваності на туберкульоз в громаді та надали практичні рекомендації з вирішення проблемних питань колегам медичних закладів Бобровиці, Рудьківки та Кобижчі.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc