Меню
 
Головна arrow Новини
Анонс запуску Національного порталу з імунізації в Україні

24 квітня 2023 року о 10:00 відбудеться онлайн-презентація Національного порталу з імунізації vaccine.org.ua – першого в Україні профільного ресурсу, присвяченого всім питанням вакцинокерованих інфекцій, щеплень та використання вакцин.

Модератор: Тимофій Бадіков, виконавчий директор ГС «Коаліція за вакцинацію»

Учасники:

- Олександр Заіка, керівник національної програми імунізації МОЗ України;

- Андрій Пашинний, керівник відділу імунізації Центру громадського здоров'я МОЗ України;

- Федір Лапій, головний експерт національного порталу з імунізації, к.м.н., голова Національної технічної групи експертів з імунізації;

- Алла Волоха, керівниця напрямку роботи з громадами проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» міжнародної некомерційної організації PACT;

- Катерина Денисенко, фахівчиня з вакцинації, проєкт USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

Організатор: ГС «Коаліція за вакцинацію»

Онлайн-презентація проходитиме на платформі YouTube. Долучитись можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=QSdNvXk-yZY

Запуск порталу – це унікальна подія для України, адже вперше на одному інтернет-ресурсі викладено весь спектр надійних та достовірних даних з імунопрофілактики для громадян та медичних працівників: від переліку обов’язкових та рекомендованих щеплень до позицій технічних груп з імунопрофілактики в Україні та інших країнах. Цей портал є важливим інструментом для виконання Національної стратегії імунізації, забезпечення доступності та прозорості інформації про вакцини та імунізацію для всіх українців. Його поява в часи війни та в рамках Європейського тижня імунізації – це знак активного розвитку галузі громадського здоров’я, що стає можливим завдяки зусиллям Уряду України, міжнародних та українських громадських організацій, медичної спільноти та всього громадянського суспільства.

Довідково:

Національний портал з імунізації створено ГС «Коаліція за вакцинацію» завдяки підтримці американського народу, наданій через агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Проєкт USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров'я» впроваджує організація Пакт при партнерстві з ГС «Коаліція за вакцинацію», Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ) та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерації охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP).

Мета проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров'я» полягає у зміцненні спроможності Уряду України попереджувати, виявляти та реагувати на загрози громадському здоров’ю, у тому числі шляхом підвищення рівня охоплення населення вакцинацією проти COVID-19, включаючи вразливі групи населення, а також збільшити рівень охоплення вакцинацією дітей та дорослих за Національним календарем профілактичних щеплень.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc