Меню
 
Головна arrow Новини
В оновленому операційному блоці Прилуцької міської лікарні проведено перше оперативне втручання.

18 квітня в оновленій операційній ортопедо-травматологічного відділення Прилуцької міської лікарні було проведено перше втручання пацієнту з приводу двокісточкового перелому гомілки.

Нещодавно у відділенні капітально відремонтували коридор, передопераційну кімнату та дві операційні, а також кімнату для лікарів, у якій вони готуються до операцій або відпочивають після них. Також укомплектували відділення двома операційними лампами, рентген-проникним хірургічним столом та мийною стійкою.

«Проведення ремонтних робіт було забезпечено за рахунок спонсорських коштів, – говорить завідувач ортопедо-травматологічним відділенням, лікар-ортопед-травматолог вищої категорії Володимир Дзюба. – Наразі заплановано розширення спектру оперативних втручань, а лікарі мають можливість працювати в комфортних умовах».

«Надаючи допомогу та підтримку медзакладам, ви робите значний внесок у зміцнення можливостей галузі, ефективність її роботи та, як наслідок, у порятунок життя і здоров’я людей. Щиро дякуємо за розуміння наших потреб та надання благодійної допомоги у ремонті операційного блоку ортопедо-травматологічного відділення та придбанні обладнання», – висловлюють слова вдячності спонсорам, зокрема Народному депутату України Приходько Борису Вікторовичу, адміністрація та колектив лікарні.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc