Меню
 
Головна arrow Новини
Команда фахівців фтизіатрії Чернігівської обласної лікарні завітала до Куликівської громади з моніторинговим візитом.

З метою забезпечення загальної координації заходів з протидії туберкульозу і надання організаційно-методичної допомоги команда лікарів Чернігівської обласної лікарні у складі заступника медичного директора Галини Синявської, лікаря-фтизіатра Тетяни Шаповал та рентген-лаборанта Андрія Бобро зустрілися з керівництвом Куликівського центру первинної медико-санітарної допомоги та Куликівської лікарні планового лікування.

Під час візиту була надана допомога в обстеженні та ранньому виявленні туберкульозу серед жителів району, зокрема жителів сіл, що перебували в окупації, а також віддалених сіл, що мають складне транспортне сполучення. З метою вчасного виявлення туберкульозу обстежено 77 жителів сіл Грабівка, Дроздівка, Орлівка, 5 осіб з числа обстежених скеровані на дообстеження.

«Ця діагностична робота дає можливість своєчасно виявляти та лікувати складну патологію органів дихання завдяки підтримці наших донорів, а саме проекту РАТН «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», – говорить заступник медичного директора Чернігівської обласної лікарні Галина Синявська.

Також обласні фахівці провели навчання медичних працівників, сімейних лікарів Куликівського центру первинної медико-санітарної допомоги та Куликівськоі лікарні планового лікування з питань профілактики та ранньої діагностики особливо небезпечних інфекцій, ознайомили з новими нормативними документами щодо виконання вимог інфекційного контролю.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc