Меню
 
Головна arrow Новини
В лабораторії Менського центру первинної медико-санітарної допомоги запрацювали нові автоматичні аналізатори.

Аналізатор крові YUMIZEN H500 та аналізатор сечі BW-300, вартістю 711200 грн, заклад отримав на початку квітня в якості благодійної допомоги, від Філії Асоціації «Medicos del Mundo» в Україні. Це компактні, автоматизовані апарати для діагностичних досліджень in-vitro у медичних лабораторіях, що забезпечують безпечну та легку діагностику, орієнтовані на точність та надійність результатів.

«Гематологічний аналізатор – повністю автоматичний прилад, призначений для діагностичних досліджень крові. Він забезпечує ідентифікацію та кількісне вимірювання показників клінічного аналізу крові, включно з лейкоцитарною формулою, – говорить медичний директор Менського центру первинної медико-санітарної допомоги Марина Халус. – Аналізатор сечі призначений для напівкількісного визначення показників сечі, для діагностики нефропатії, діабету, інфекцій сечовивідних шляхів та інших захворювань. Результати аналізів можна отримати одразу після проведення дослідження».

Медичні працівники Менської лікарської амбулаторії вже пройшли навчання для роботи з аналізаторами та готові виконувати дослідження крові і сечі за призначенням і направленням сімейних лікарів.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc