Меню
 
Головна arrow Новини
Лікарі Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги розповіли дошкільнятам громади про важливість щеплення.

У воєнний час значно підвищується ризик розвитку і поширення інфекційних хвороб. Особливо вразливі до них діти та дорослі, які мають прогалини у графіку щеплень або не імунізовані взагалі.

Щорічно щеплення рятують 2-3 мільйони дитячих життів у всьому світі. Нещеплені ж діти ризикують інфікуватися, тяжко хворіти, а інколи й помирати від наслідків захворювань.

Тож, з метою покращення інформування населення та популяризації рутинних щеплень серед дітей та дорослих, в рамках Європейського тижня імунізації 2023, за ініціативи Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги в закладах дошкільної освіти Бобровицької громади організовані заняття з переглядом анімаційних роликів та мультфільмів про щеплення: «Як стати супергероєм?», «Маленький Бу: візит до лікаря», «Маленьке містечко «Час робити щеплення», «Щеплення – супер сила від хвороб».

В рамках зустрічей проведено просвітницьку діяльність серед дітей громади про важливість та необхідність щеплення, бо вони рятують життя людей. Під час занять дітям розповіли в доступній формі про різні види хвороб, про їх збудників та можливість їх попередження за допомогою вакцин. Також вихованці садочків згадали основи здорового способу життя.

Діти з цікавістю дивилися мультики та гралися в сюжетно-рольову гру «Лікарня», під час якої охоче перевтілювалися в персонажів та з задоволенням виконували ролі лікарів і пацієнтів.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc