Меню
 
Головна arrow Новини
Обласна дитяча лікарня відтепер енергонезалежна – медичний заклад оснащено сонячною електростанцією

Благодійна організація «Фонд енергетична дія для України» розпочав проєкти з енергонезалежності шкіл та лікарень в рамках двох кампаній: «100 сонячних шкіл України» та «50 сонячних лікарень». Саме в межах останньої в жовтні 2022 року розпочато співпрацю з Чернігівською обласною дитячою лікарнею. Партнерами фонду в реалізації проєкту стали бренд «Garnier» та Menlo Electric.

«Сонячна станція потужністю 35 кВт, яка збудована сьогодні для корпусу новонароджених, – це факт нашої перемоги над темрявою вже сьогодні», ? наголосила засновниця Фонду енергетична дія для України Юліана Оніщук.

Ця станція є гарантованим джерелом резервного електроживлення для лікарні та дозволить не зважати на фактори відсутності електроенергії. Заклад зможе продовжувати діяльність та забезпечити функціонування високовартісного обладнання та апаратури, що працює у відділеннях цілодобово і потребує безперервного електропостачання.

«Минулого року ми відчули, що таке робота медичного закладу в умовах активних бойових дій. Коли медичний персонал цілодобово перебуває на робочих місцях без світла, води та опалення. Ми дуже вдячні донорам і фонду за те, що відгукнулися нам допомогти», ? акцентував начальник Управління охорони здоров’я ОВА Андрій Лінник.

Чернігівська ОВА та БО «Фонд енергетична дія для України» підписали Меморандум про співпрацю та партнерство, яким зокрема передбачені проєкти у Чернігівській обласній лікарні та школі № 3 у Чернігові.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc