Менська лікарня поповнилась новим сучасним реабілітаційним обладнанням.
Незважаючи на зростаючі лікувально-реабілітаційні можливості сучасних медичних засобів та способів лікування, проблема відновлювального лікування хворих після різних захворювань не втрачає своєї актуальності.
Тож з метою покращення фахової спроможності надання реабілітаційної допомоги українцям КНП «Менська міська лікарня» придбала тренажер для рухливої механотерапії «Motomed» вартістю 351250 грн та апарат електроміостимуляції АЕСТ-01 вартістю 26000 грн.
Інноваційна концепція одночасного тренування всього тіла робить реабілітаційний пристрій «Motomed» унікальним у своєму роді. Інтелектуальне програмно-кероване обертання педалей/ручок підлаштовується під конкретного користувача індивідуально.
«Даний тренажер використовується для активного та пасивного тренування верхніх і нижніх кінцівок при проведенні комплексу реабілітації пацієнтів, що перенесли гостре порушення мозкового кровообігу та інших уражень центральної і периферичної нервової системи, а також опорно-рухового апарату, – повідомляє Генеральний директор Менської міської лікарні Григорій Разнован. – Тренажер дозволяє працювати як в активному, коли пацієнт самостійно може виконувати тренувальні рухи, так і в пасивному режимах, коли завдяки електродвигуну ці рухи за пацієнта в заданому режимі виконує тренажер».
Апарат для електростимуляції АЕСТ-01 восьмиканальний призначений для відновлення або профілактики функцій нервово-м’язової системи, де чинним фактором є імпульсні струми. Під впливом імпульсного електричного струму відбувається примусове скорочення м’язів, яке веде до спалювання жирів і активного виведення їх з організму, що призводить до зменшення обсягів тіла та підвищення загального тонусу м’язів.
Показаннями до застосування апарату є виражені набряки м’яких тканин, шкірно-пластичні операції, захворювання обміну речовин, ушкодження, травми і наслідки естетичних втручань, знижений м’язовий тонус, стомлення, атонічний і спастичний коліт, панкреатит, спайкова хвороба, міопатичні парези і паралічі, атонія гладких м’язів внутрішніх органів (шлунка, кишківника) тощо.
«Апарат електростимуляції також використовується в реабілітації для відновлення функцій нервово-м’язового апарату. За допомогою імпульсного струму відбувається примусове скорочення м’язів, що призводить до покращення їх кровонаповнення та трофіки, відновлюється сила і працездатність», – говорить Григорій Разнован.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації