Меню
 
Головна arrow Новини
На засіданні розширеної колегії Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА обговорили проблеми діяльності медичної галузі області у І півріччі 2023 року

Окрім представників медичної сфери у роботі засідання взяв участь заступник голови обласної ради Дмитро Блауш. Він наголосив на необхідності правильної організації роботи медичної сфери в області в умовах воєнного стану та відзначив неоціненний вклад медичних працівників, серед яких є і депутати обласної ради, які працюють, у тому числі, й задля ефективного функціонування медичної галузі Чернігівщини.

Про стан справ у закладах охорони здоров’я в області доповів начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Андрій Лінник. Він окреслив нагальні питання діяльності закладів медичної галузі області, проаналізував забезпеченість кадрами, фінансову діяльність та матеріально-технічне забезпечення.

Зазначалося, що медичні заклади області активно почали співпрацювати з благодійниками, з громадськими організаціями та волонтерами, що допомагає медустановам розв’язувати проблеми із доставкою медпрепаратів та виробів медичного призначення.

На засіданні також йшлося про впровадження на Чернігівщині Всеукраїнської програми ментального здоров’я «ТИ ЯК?», яка стартувала у березні цього року за ініціативою Олени Зеленської. Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, зокрема виявлення стресу у себе чи своїх близьких.

Насамкінець учасникам засідання було доведено пріоритетні завдання, що стоять перед закладами охорони здоров'я на 2023 рік.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc