Меню
 
Головна arrow Новини
Іспанський офіс Всесвітньої організації лікарів «Medicos del mundo» відновив співпрацю з Чернігівською обласною психоневрологічною лікарнею.

Через військові дії, стан постійної небезпеки, евакуації в більш безпечні куточки нашої країни багато українців мають високий рівень стресу та відчувають постійну тривогу і напруження. Міжнародна організація «Лікарі світу» надає безкоштовну психологічну підтримку населенню України та навчає сімейних лікарів основам подолання психічних розладів у пацієнтів.

8 серпня відбулась зустріч керівництва вищезазначеної організації з генеральним директором Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні Володимиром Ященко на якій окреслено коло питань подальшої співпраці.

Завдяки зустрічі визначені напрямки в організації роботи виїзної мультидисциплінарної бригади з надання психіатричної допомоги населенню Чернігівщини, виїзної бригади паліативної та хоспісної допомоги, а також замісної терапії. Означено коло питань з надання гуманітарної допомоги щодо гострої потреби дороговартісних ліків які використовуються по психіатричному профілю та надання гуманітарної допомоги стосовно витратних матеріалів.

Також медики розглянули питання щодо співпраці в проведенні поточного ремонту в приміщенні реанімаційного відділення закладу та створення безбар’єрного простору в лікарні, включення людей що мають фізичні чи ментальні порушення в активне суспільне життя. Приділена увага важливим питанням прав людини, інклюзивності, інноваціям та соціальним факторам, що впливають на психічне здоров'я.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc