Меню
 
Головна arrow Новини
«Наздоганяюча вакцинація» проти кору: мобільні вакцинальні бригади проводять виїзні щеплення у громадах та модульних містечках, де проживають внутрішньо переміщені особи

Вакцинації для внутрішньо переміщених осіб крім мобільних вакцинальних бригад проводять у пунктах щеплень та у закладах «первинки», навіть якщо на новому місці проживання батьки не встигли заключити декларацію із сімейним лікарем.

Щоб записатись на вакцинацію до мобільної бригади або запросити її до громади чи організованого колективу, потрібно звернутися до Центру контролю та профілактики хвороб в області проживання чи за місцем тимчасового перебування. Інформацію про пункти щеплень, їх адреси та графік роботи або телефони регіональних координаторів можна отримати, зателефонувавши до контакт-центру МОЗ за номером 0 800 60 20 19.

Нагадаємо, загальнонаціональна кампанія з «наздоганяючої вакцинації» проти кору для дітей, які внаслідок зміни місця проживання, тимчасового виїзду за кордон чи інших обставин пропустили планові щеплення, почалася 17 липня.

28 736 дітей віком від 2 до 17 років, які пропустили вакцинацію згідно з Календарем профілактичних щеплень, зробили перше щеплення проти кору під час загальнонаціональної кампанії з «наздоганяючої вакцинації», яка почалася в Україні 17 липня. Ще 25 503 дітей віком від 7 до 17 років отримали друге щеплення.

У межах кампанії з вакцинації проти кору дітей, які пропустили планові щеплення, в Україні сформовано 312 мобільних бригад, що вакцинують дітей в організованих колективах та у віддалених від пунктів щеплень територіях.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc