Меню
 
Головна arrow Новини
В Корюківській лікарні продовжується посилення кадрового забезпечення та покращення житлових умов медиків.

За повідомленням адміністрації Корюківської центральної районної лікарні нещодавно їх лікар отримав ключі від двокімнатної квартири з чим його привітав колектив лікарні.

Авраменко Дмитро Валерійович, лікар-невропатолог терапевтичного відділення зазначеної лікарні родом з м. Корюківки. Закінчив Полтавський державний медичний університет в 2021 році за спеціальністю – лікувальна справа. Після проходження інтернатури на базі Корюківської центральної районної лікарні залишився працювати в закладі лікарем-невропатологом.

Для збереження медичних кадрів району та створення гідного побуту медичних працівників адміністрація лікарні намагається оперативно вирішувати житлові питання молодих спеціалістів закладу, виділяючи кошти на придбання приватних будинків або квартир на вибір лікарів.

Також, з 1 липня в медичному закладі розпочала свою професійну діяльність лікар-педіатр Аліна Андріївна Заяць. Вона закінчила Навчально-науковий медичний інститут Сумського державного університету за спеціальністю – лікувальна справа. Інтернатуру проходила на базі Корюківської лікарні та в Національному університеті охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика отримала сертифікат за фахом «Педіатрія».

Аліна Заяць володіє сучасними методами профілактики, діагностики, лікування, реабілітації дітей різної вікової категорії, прислухається до всіх деталей, симптомів та скарг батьків на здоров’я дитини.

Також варто зазначити що діяльність лікаря-педіатра полягає не тільки в правильному та грамотному консультуванні мам, але й у взаємодії з іншими лікарями-професіоналами. Якщо лікар запідозрить якусь серйозну хворобу у дитини, вона обов’язково направить батьків із дитиною до вузькопрофільного фахівця.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc