Меню
 
Головна arrow Новини
У Чернігівському медичному коледжі стартував новий навчальний рік.

4 вересня розпочався освітній процес в КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж» ЧОР. Освітньо-професійні програми, ряд положень щодо організації освітнього процесу в 2023-2024 навчальному році та інші нагальні питання були розглянуті педагогічною радою коледжу 29 серпня, напередодні нового навчального року.

З метою обговорення формату навчання та безпекових питань організації освітнього процесу, а також привітання майбутніх медсестер, фельдшерів, акушерок, зубних техніків та санітарних фельдшерів з початком навчального року, до коледжу завітав начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Лінник. Зокрема обговорили питання вдосконалення матеріально-технічної бази закладу. Сучасне обладнання та новітні технології, що постійно впроваджуються в освітній процес медичного коледжу забезпечують не тільки високу якість навчання студентів, але є також твердою запорукою конкурентоспроможності випускників закладу.

Андрій Лінник разом з директором коледжу Миколою Конопацьким відвідали навчальні заняття та побажали здобувачам освіти мирного навчального року та значних здобутків на шляху до обраної професії. Взяли участь у першому навчальному занятті «Ми українці: честь і слава незламним!», присвяченому захисникам України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Чернігівський базовий фаховий медичний коледж бере свій початок з фельдшерської школи, яка була заснована 8 травня 1868 року, хоч задум створити такий навчальний заклад виник серед представників Чернігівського земства ще в грудні 1866 року. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я УРСР № 404 від 24 червня 1954 року навчальний заклад було перейменовано у Чернігівське медичне училище, з 1969 року – у Чернігівське базове медичне училище, а з 22 грудня 2005 року рішенням 19 сесії Чернігівської обласної ради IV скликання – в Чернігівський базовий медичний коледж. Сучасну назву заклад отримав на підставі рішення Чернігівської обласної ради від 22.05.2020 року № 66-23/VII.

Нині коледж здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» та освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» на основі базової та повної загальної середньої освіти для потреб економіки і суспільства в галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальностями: Стоматологія, освітньо-професійна програма Стоматологія ортопедична; Медсестринство: освітньо-професійна програма Лікувальна справа; освітньо-професійна програма Сестринська справа; освітньо-професійна програма Акушерська справа.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc