Меню
 
Головна arrow Новини
Як пройти гормональне дослідження безоплатно

Аналізи крові на гормони (гормональні дослідження) показують роботу ендокринної системи. Гормони регулюють діяльність усього організму, їх нестача або надлишок можуть викликати безліч порушень у різних органах. Діагностика цукрового діабету, захворювань щитоподібної залози і наднирників, остеопорозу, порушень репродуктивної функції чоловіків та жінок – усі ці патології можуть бути діагностовані за результатами гормональних досліджень.

Пацієнт має право безоплатно отримати всі необхідні йому лабораторні чи інструментальні дослідження, на які є електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря. Зробити їх можна в медзакладах, які мають договір з Національною службою здоров’я на пакет «Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах».

До переліку безоплатних аналізів включені гормональні дослідження, а саме:

- тироксин (Т4 загальний, Т4 вільний),

- трийодтиронін (Т3 загальний, Т3 вільний),

- тиреотропний гормон (ТТГ),

- тиреоглобулін (ТГ),

- паратгормон (ПТГ),

- інсулін,

- адренокориткотропний гормон (АКТГ, кортикотропін),

- кортизол (гідрокортизон),

- соматотропний гормон (соматотропін, СТГ),

- пролактин,

- фоллікулостимулюючии? гормон,

- вазопресин (АДГ),

- норадреналін,

- хромогранін,

- тестостерон,

- естрадіол,

- інсуліноподібнии? фактор росту -1 (ІФР-1),

- інші дослідження відповідно до галузевих стандартів.

Під час здачі крові для певного гормонального фону необхідно пам’ятати, що гормони дуже чутливі до всіх зовнішніх змін. Точне і показове визначення рівня місткості гормонів у крові залежить також від часу, що пройшов з моменту останнього прийому їжі. Тому аналіз для дослідження гормонів здають тільки натщесерце з 8:00 до 11:00, а за потреби визначення статевих гормонів жінкам потрібно враховувати менструальний цикл.

Знайти заклад, який має договір на пакет «Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах» можна, зателефонувавши до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77. Оператор підкаже адресу та телефон найближчого до вас закладу.

Або скористайтеся аналітичною панеллю НСЗУ «Укладені договори про медичне обслуговування за ПМГ». На дашборді можна перевірити, де знаходиться найближча лікарня, яка має договір із НСЗУ, а отже – надає медичну допомогу безоплатно. Медзаклади можна шукати як за населеним пунктом чи областю, так і за пакетами медичних послуг.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc