Меню
 
Головна arrow Новини
Для онкопацієнтів Чернігівщини доступні нові обстеження завдяки сучасному обладнанню.

Невпинно розвиватися, вдосконалюватися та постійно підвищувати якість надання медичної допомоги онкопацієнтам – це саме ті принципи, яких дотримується команда Чернігівського медичного центру сучасної онкології впродовж багатьох років і навіть зараз, попри війну, яка триває в Україні. Саме тому в закладі постійно оновлюється матеріально-технічна база, закуповується нове обладнання, яке дозволяє проводити діагностику та лікування на значно вищому рівні.

«На сьогоднішній день ми розуміємо що сучасне лікування не може існувати без сучасної діагностики, тож попри всі складнощі, які відбуваються в нашій країні ми продовжуємо активно розвиватися, – говорить в.о. генерального директора Чернігівського медичного центру сучасної онкології Олександр Заїка. – За останні місяці ми значно оновили діагностичний асортимент нашого рентгенологічного відділення».

Так, завдяки сучасній рентгенографічній підстанції, яка нещодавно з’явилась в закладі, можна виконувати дослідження, що не поступаються комп’ютерній томографії.

«Це сучасний комплекс, який дозволяє виконувати рентгенографію, скопію, томографію та томосинтез. В порівнянні зі звичайними аналоговими рентген-апаратами в нього є декілька переваг: по-перше – це швидкість виконання дослідження, по-друге – це зменшення променевого навантаження на пацієнта і по-третє – це мінімізація ліжкового фактору, яка може впливати на якість дослідження», – говорить провідний інженер рентгенодіагностичного відділення центру Максим Бондаренко.

Окрім цього, за повідомленням Олександра Заїки, в закладі працюють над введенням в експлуатацію сучасної мамографічної установки, яка дозволяє в автоматичному режимі, під навігацією комп’ютерної системи, автоматично виконувати біопсію молочної залози, що приводить до майже стовідсоткової точності встановлення діагнозу. Наразі персонал центру проходить навчальні тренінги щодо експлуатації зазначеного обладнання.

Крім того на завершальному етапі знаходиться підготовча робота по введенню в експлуатацію нового сучасного комп’ютерного томографа.

«Всі ці сучасні апарати дозволять нам швидко виконувати діагностичні процедури, вчасно встановлювати діагнози і розпочинати лікування та значно покращить якість надання медичної допомоги населенню області в цілому», – підсумовує Олександр Заїка.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc