Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня отримала від благодійників сучасні лікарські засоби для лікування пацієнтів з психічними розладами

Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня за сприяння професора доктора Malek Bajbouj, керівника проєкту «Solomiya» отримала сучасні лікарські засоби для лікування пацієнтів з психічними розладами, а саме: Амітриптилін, Зопіклон, Міртазапін, Есцитолопрам, Діазепам, Рісперідон, Галоперідол, Венлафаксін, Карбомазепін, Вальпроат ретард, Клозапін, Кветіапін, Паросетін, Арипіпразол та Клопіксол депо. Зазначені препарати використовуються для лікування різноманітних депресивних розладів, нейропатичних болей, біполярних розладів, епілепсії, гострої та хронічної шизофренії, первинного та вторинного порушення сну, станів глибокої депресії тощо.

Проєкт «Solomiya» створений для покращення медичних послуг в Україні у сферах психічного здоров’я, невідкладної допомоги та травматології, а також медичної допомоги завдяки програмі доставки ліків. Їх мережа складається з українських та німецьких медичних закладів та координується Університетською клінікою Charite в Берліні. «SOLOMIYA», підтримується Програмою фінансування лікарняних партнерств GIZ та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Медичні працівники та адміністрація КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» висловлюють глибоку вдячність та щиру повагу професору доктору Malek Bajbouj та всім учасникам проєкту «Solomiya», зазнаючи, що завдяки їх небайдужості та правильній життєвій позиції, пацієнти з психічними розладами мають можливість на безоплатних засадах отримати сучасні лікарські засоби та покращити своє здоров’я у складний для України час.

Також, за повідомленням адміністрації лікарні, для медичного персоналу закладу заплановано проведення он-лайн тренінгу фахівцями клініки Шаріте з питань попередження синдрому вигорання та вироблення резильєнтності.

Клініка Шаріте – найвідоміша багатопрофільна лікарня у Німеччині. Одна з найстаріших та найбільших університетських клінік у Європі, яка була заснована в 1710 році. Це великий медичний та науковий центр міжнародного значення, в якому вчені та медики досліджують, а також застосовують передові та інноваційні методики діагностики та лікування у багатьох галузях медицини. Більше половини німецьких нобелівських стипендіатів з медицини та психології працювали в Шаріте.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc