Меню
 
Головна arrow Новини
Фахівці Центру протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та гепатитів і Центру фтизіатрії здійснили моніторинговий візит до Новгород-Сіверської громади.

З метою забезпечення загальної координації заходів з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції, обстеження контактних осіб та осіб з груп ризику, а також для надання організаційно-методичної допомоги медичним працівникам закладів охорони здоров’я первинної медико-санітарної допомоги у віддалених громадах відбувся спільний робочий моніторинговий виїзд фахівців Відокремленого структурного підрозділу «Центр протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та гепатитів» КНП «Чернігівська обласна лікарня» та Відокремленого структурного підрозділу «Центр фтизіатрії» КНП «Чернігівська обласна лікарня», а також представників ГО «Відродження нації» до прикордонних сіл Новгород-Сіверського району.

Під час робочого візиту обласні фахівці провели спільне навчання медичного персоналу КНП «Новгород-Сіверський міський Центр ПМСД» та КНП «Новгород-Сіверська центральна міська лікарня ім. І.В. Буяльського» з питань оновленого стандарту медичної допомоги «ВІЛ-інфекція», ведення медичної документації, особливостей дотримання вимог інфекційного контролю, інформування щодо груп ризику, ранньої діагностики особливо небезпечних інфекцій, до- та післятестового консультування, алгоритму тестування, та подальшого маршруту пацієнта. Обговорили епідеміологічну ситуацію поширення ВІЛ-інфекції в області та в Новгород-Сіверському районі.

Участь в заході взяли більше 64 медичних працівників, 29 з яких пройшли навчання з тестування швидкими тестами на ВІЛ-інфекцію.

Також було проведено скринінгове обстеження мешканців, які належать до груп підвищеного ризику щодо захворювання на туберкульоз з віддалених районів Новгород-Сіверської громади за допомогою портативного цифрового рентген-апарату, завдяки чому 42 жителі Новгород-Сіверщини змогли обстежитися у фахівців. Серед оглянутих деякі громадяни скеровані на дообстеження в Чернігівську обласну лікарню.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc