Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівська обласна лікарня спільно з обласним центром крові провели акцію «Одна донація крові може врятувати 3 життя!»

Сьогодні КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели добровільну донацію крові серед колективу обласної лікарні.

Напередодні було проведено опитування персоналу про культуру донорства, щоб краще розуміти мотивацію та запити людей, полегшити шлях до донорства та врятувати якомога більше життів, а також готовності і бажання стати донорами. Завдяки проведеній роботі, в день донації, велика кількість добровольців з числа колективу лікарні прийшла у визначене місце, де працівники Чернігівського обласного центру крові провели їм необхідні маніпуляції.

«Кров – це найцінніший ресурс, в якому завжди є потреба, тому донація крові та її компонентів – добра нагода стати причетними до нагальних справ країни, особливо в складні часи. Нині, коли щохвилини на українській землі проливається кров, кожен донор може стати шансом на порятунок постраждалого внаслідок військової агресії, будь-то військового або цивільного, – переконані медики. – В умовах повномасштабної війни донорство крові та її компонентів – важливий внесок, який майже кожен дорослий українець може зробити для порятунку життя військових та цивільних, а також дарує надію на одужання тяжко хворих пацієнтів».

Окрім зазначеного, донорство – це шанс перевірити власне здоров’я. Кожен донор безоплатно отримує спектр лабораторних досліджень, які важливі для гарантії безпеки як донора, так і реципієнта. Кров донора також перевіряється на наявність інфекційних захворювань: ВІЛ, гепатит В, гепатит С та сифіліс.

Така акція в обласній лікарні проводиться не вперше і в подальшому плануються подібні заходи спільно з обласним центром крові на постійній основі.

Найкращий спосіб долучитися до донорства – зв’язатися з центром крові у своєму регіоні та дізнатися про його потреби. Список центрів крові можна знайти за посиланням: https://utcc.gov.ua/tsentry-krovi/
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc