Меню
 
Головна arrow Новини
Програма лідерства для громадського здоров’я: відкрито набір кандидатів на навчання для спеціалістів у сфері громадського здоров’я

Аби посилити лідерський потенціалу серед кадрів системи громадського здоров’я Міністерство охорони здоров’я України за підтримки ВООЗ ініціює «Програму лідерства для громадського здоров’я». Мета програми – побудувати сильну спільноту професіоналів-лідерів, які стануть рушійною силою розвитку системи громадського здоров’я в Україні.

Відбір та навчання відбуватиметься серед фахівців у сфері громадського здоров’я, які вже працюють у цій чи дотичній сферах, наприклад у регіональних центрах контролю та профілактики хвороб й прагнуть розвиватись як лідери та менеджери. Учасники програми отримають доступ до індивідуальних навчальних, менторських та наукових програм, розроблених за участі міжнародних експертів. Під час навчання фахівці зможуть розробити та захистити свої проєкти, спрямовані на розвиток системи громадського здоров’я.

Подати заявки та стати учасниками програми зможуть ті, хто працює в системі громадського здоров’я або в суміжних сферах та відповідає таким критеріям:

- вища освіта в галузях знань: охорона здоров’я, управління та адміністрування, право, соціальна робота чи в інших суміжних галузях;

- управлінський досвід роботи в сфері громадського здоров’я, практичної медицини, соціальній сфері або в суміжних галузях;

- власне бачення потреб розвитку системи громадського здоров’я на рівні громад, області чи країни;

- мотивація будувати кар’єру в системі громадського здоров’я України.

Реєстрація кандидатів триватиме до 27 жовтня. Форма для реєстрації та деталі про програму – за посиланням: https://phleaders.com.ua. Після відбору кандидатів кожен з учасників буде запрошений на співбесіду, де ментори програми сформують індивідуальну навчальну програму для кожного.

Програма лідерства побудована на основі Рамки компетенцій для кадрів громадського здоров?я в Європейському регіоні, розробленої ВООЗ та Асоціацією шкіл громадського здоров?я в Європейському регіоні. Програма лідерства для громадського здоров’я підтримує розвиток професійної кар’єри, надає доступ до унікальних навчальних та наукових ресурсів, забезпечує менторську підтримку, допомагає розробляти та реалізовувати проєкти у громадському здоров’ї.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc