Меню
 
Головна arrow Новини
Медики та психологи Бобровицької громади надали комплексну медико-психологічну допомогу дітям с.Горбачі.

З метою профілактики захворювань та підтримки громадського здоров’я серед дітей в рамках соціального проєкту «Твої долоні» громадського об’єднання «Твій шлях» та за підтримки керівництва Бобровицької міської ради, Бобровицьким центром первинної медико-санітарної допомоги спільно з відділом освіти Бобровицької міської ради надано комплексну медико-психологічну допомогу мешканцям с. Горбачі Бобровицького району.

Зокрема, 17 жовтня в рамках цієї співпраці у приміщенні Горбачівської гімназії було проведено огляд дітей та їх батьків лікарями, в тому числі дитячим кардіологом, з обстеженням за допомогою ЕКГ та УЗД серця, дитячим неврологом, а також прийом дитячими, кризовими психологами, зоотерапія, арттерапія, групові заняття для дітей: акторська майстерність, балансова терапія.

«Ми щиро вдячні Громадському об’єднанню «Твій шлях» за налагоджену співпрацю і надану допомогу жителям громади, – коментує Генеральний директор Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Ткаченко. – Про наступну зустріч буде повідомлено завчасно через директорів навчальних закладів та на нашому сайті».

Соціальний проєкт «Твої Долоні» – це профільний проєкт громадського об’єднання «Твій шлях», дія якого направлена на сферу захисту дітей. Основними завданнями проєкту є психологічна та виховна допомога, реабілітація та оздоровлення дітей, які були безпосередніми свідками бойових дій.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc