Меню
 
Головна arrow Новини
У Чернігівській обласній дитячій лікарні змонтовано сучасний комп’ютерний томограф

Обладнання придбане ДП «Медичні закупівлі України» на замовлення Міністерства охорони здоров’я України.

Комп’ютерна томографія – це основний метод діагностики в медицині, який надає детальне зображення внутрішніх структур людського тіла. Завдяки новітньому апарату лікарі матимуть можливість без обмежень своєчасно та достовірно діагностувати різноманітні патології та хвороби, а також надавати медичну допомогу пацієнту.

Встановлення такого обладнання потребує спеціальних умов. За кошти обласного бюджету – 1,7 мільйона гривень – забезпечено проведення всіх необхідних ремонтних та захисних робіт, облаштування кабінету та необхідні роботи з електрозабезпечення.

Наразі медичне обладнання вже змонтовано, а медичний персонал готується працювати на новій КТ-системі. Зазначимо, що після отримання дозволу ДІЯР маленькі мешканці Чернігівщини зможуть проходити обстеження за направленням лікаря на сучасному комп’ютерному томографі безкоштовно.

Довідково. КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» ЧОР – це єдиний в області лікувально-профілактичний заклад, де надається високоспеціалізована медична допомога дитячому населенню усієї області, включаючи місто Чернігів. Ліжковий фонд лікарні 345 ліжок та 16 ліжок інтенсивної терапії (у т.ч. 115 ліжок хірургічного профілю (хірургічні, опікові, урологічні, нейрохірургічні, ортопедо-травматологічні, офтальмологічні, отоларингологічні та неонатальної хірургії).

Лікарня забезпечує надання медичної допомоги. В закладі функціонує відділення екстреної медичної допомоги (приймальне), єдиний в області цілодобовий дитячий травматологічний пункт, чергує бригада лікарів-спеціалістів для цілодобового надання екстреної медичної допомоги, працює виїзна реанімаційна бригада для транспортування важкохворих дітей, наявний облаштований реанімобіль.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc