Меню
 
Головна arrow Новини
Вічна пам’ять… Помер висококваліфікований лікар Віталій Петрович Василець.

Вчора підступна хвороба забрала у вічність життя досвідченого лікаря, висококваліфікованого спеціаліста, умілого організатора системи охорони здоров’я Чернігівщини, Васильця Віталія Петровича.

Народився Віталій Петрович 2 січня 1960 року у селі Савинки Корюківського району. Після отримання шкільної освіти вступив на навчання до Ленінградського санітарно-гігієнічного інституту, який закінчив 1983 року і почав працювати у Чернігівській санітарно-епідеміологічній станції лікарем з гігієни праці, а у 1999 році став головним державним санітарним лікарем Чернігова.

За час його керівництва Чернігівська міська санітарно-епідеміологічна станція стала потужним структурним підрозділом системи. І досвід Віталія Петровича в організації профілактичної медицини згодився у той час, коли оптимізація служби вимагала виваженого підходу до щоденної діяльності. Тому його кандидатура й була обрана для посади завідувача Чернігівського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Протягом певного часу Віталій Петрович працював на різних посадах в Чернігівському обласному центрі інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя, який згодом було реорганізовано в обласний центр медичної статистики, де він також ділився своїм досвідом з організації надання медичної допомоги населенню та профілактики соціально значущих хвороб.

За період роботи в медичних закладах Чернігівщини зарекомендував себе як здібний організатор, ініціативний та добросовісний керівник, досвідчений спеціаліст, гарно володіючий сучасними методами запобігання поширення інфекційних захворювань, організації надання медичної допомоги населенню регіону та медичної статистики, а також добрий друг з неперевершеним почуттям гумору.

Передчасна смерть Віталія Петровича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег та медичної спільноти Чернігівщини. Світла пам’ять про нього назавжди лишиться у наших серцях…

Прощання відбудеться у вівторок, 21 листопада, о 12:20 в ритуальній залі Моргу за адресою: м. Чернігів, вул Пирогова, 16.

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики глибоко сумують з приводу передчасної смерті Віталія Петровича Васильця та висловлюють щирі співчуття його родині.

Вічна пам’ять…

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc